DJ/WODZIREJ

 

Witajcie! Nazywam się Waldemar Seweryniak. Jestem DJ/ Wodzirejem od 2008 roku. Jestem uczestnikiem wielu warsztatów wodzirejskich prowadzonych pod okiem wspanialych, bogatych doświadczeniem wodzirejów i gwiazd Polski między innymi w Czarnym Dunajcu, Zakopanem, Międzywodziu itd. Poprowadziłem już masę różnych imprez typu Wesela, 18stki, Studniówki czy Bale Sylwestrowe, Andrzejkowe, dzięki którym zdobyłem ogromne doświadczenie i wiem jak sprawić aby goście na waszej imprezie bawili się do samego końca czując się swobodnie przez cały czas. Moim konikiem są wesela i to w nich się specjalizuje.

 

Niewątpliwie podczas imprezy większą jej częścią są tańce. Jako wodzirej dbam o to, żeby goście jednak zapamiętali ją jako wyjątkową – taką na której jeszcze nie byli i poszli by z ogromną chęcią jeszcze raz. Dlatego też prowadzę podczas trwania imprezy masę animacji, tańców oraz zabaw i konkursów, które umilają czas gościom sprawiając, że wychodzą zawsze pełni wrażeń i podziwu.

Gram zawsze z profesjonalnym DJ, który prezentuje każdy rodzaj muzyki podchodząc do każdej imprezy indywidualnie ponieważ każdy ma inne gusta. Gramy utwory z lat 70,80,90, muzykę disco, disco-polo oraz współczesne hity z dyskotek czy klubów. Tak właśnie sprawiam, że każdy usłyszy swój ulubiony kawałek.

 

Prowadząc imprezę pamiętam, że to ja jestem dla gości a nie odwrotnie i staram się w 100% sprawić aby każdy w szczególności organizatorzy byli jak najbardziej zadowoleni.

 

W podstawowym pakiecie macie państwo do wyboru napis 3D Miłość lub Love, dekorację sali światłem LED w dowolnych kolorach oraz magiczny Taniec w chmurach – zawsze bazujemy na suchym lodzie dając gwarancję efektu.

Profesjonalne nagłośnienie (2 x 2000 W RMS) oraz oświetlenie typu Ruchome Głowy oparte na zawodowych markach sprawiają ze wszystko gra idealnie i nie muszę się tłumaczyć w stylu “złośliwość rzeczy martwych” To w połączeniu z młodzieńczą werwą i zapałem oraz niemałym doświadczeniem tworzy niezapomniany efekt i niepowtarzalny nastrój.

Więcej na