USŁUGI WESELNE DJ WALDZIOR 2021

Auto do ślubu ,,mercedes skrzydlak”

 

Bezpiecznie, elegancko i z klasą chcielibyśmy zawieźć Państwa naszym Mercedesem Benz w100 z 1966 roku.
Auto ma w środku czerwoy skóry, na zewnątrz pokryty lakierem biała perła.
W połączeniu z gustownie ubranym kierowcą i delikkatnym przystrojeniem zagwarantujemy Wam wspaniałą podróż do kościoła i na salę weselną.

 

Cena: 700 zł

Ciężki dym czyli TANIEC W CHMURACH

 

Każda Młoda Para pragnie, aby ich pierwszy taniej był wyjątkowy. Ciężki dym na wesele podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w śnieżnobiałych chmurach.

Dym snuje się delikatnie nad ziemią, stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości, a zarazem romantyczności oraz jest bardzo efektowny. Dym sprawi, że będziecie mogli poczuc się jak w bajce, tańcząc w chmurach.

 

Cena: 400 zł

Wyrzutnie Zimnych iskier

 

Aby pierwszy taniec był wyjątkowy i niezapomniany wymagany jest spokój, odpowiednie przygotowanie układu jak również specjalne efekty dodatkowe takie jak proponowana przez nas maszyna do dymu ciężkiego.

 

Za jej pomocą tworzymy Państwu profesjonalne pokazy tańca w chmurach. W połączeniu z wyrzutniami zimnych iskier gwarantujemy niezapomniane wspomnienia.

Cena: 500 zł

Napisy 3D

 

Idealna atrakcja dla gości jak również zacne tło do zdjęć to nasze Napisy 3D! 

Do wyboru mają Państwo napis MIŁOŚĆ w kolorze białym jak również LOVE w kolorze białym lub drewna. Wysokość napisów to 100-120 cm. Są one wykonane w całości z drewna co oznacza, że są stabilne, mogą stać na zewnątrz jak również nie niszczą się przy pozowaniu czy zabawach dzieci

 

Cena LOVE: 300 zł
Cena MIŁOŚĆ: 400 zł

Inicjały i cyfry 3D

 

Na zawsze w pamięci pary młodej i gości weselnych
mogą zostać wypożyczone od nas cyfry lub inicjały młodych.


Mogą one posłużyć jako ścianka dekoracyjna lub stać przed stołem prezydialnym.

 

Cyfry (za 2): cena 300 zł
Inicjały i łącznik 8: 450 zł

Dekoracja Światłem

 

Dekoracja światłem to nic innego jak nadanie pomieszczeniu nowych barw,

świeżości i blasku. Ściany, które znacie będą od teraz
wyglądały całkowicie inaczej a zdjęcia będą wypełnione pięknym, kolorowym tłem!
Kolory można mieszać dowolnie. Posiadamy systemy przewodowe i bezprzewodowe.

 

Cena: od 500 do 1000 zł

Fotobudka i Fotolustro

 

Jedno do księgi gości, a drugie na pamiątkę dla gości – tak dzieje się ze zdjęciami, które Państwa goście mogą zrobić podczas imprezy używając naszych masek, peruk, okularów i innych dodatków aby zdjęcia były ciekawe i pełne emocji.

 

Fotobudka 450 zł

Fotolustro 600 zł

Dekoracje BALONOWE

 

Proponujemy Państwu wykonanie dekoracji balonowych w połączeniu z kwiatami sztucznymi i żywymi, materiałami, tiulem oraz różnego rodzaju dodatkami dekoracyjnymi w postaci np. światła. Dzięki wykorzystaniu światła w dekoracjach balonowych po zapadnięciu zmroku, zarówno na wolnym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń wykonane dekoracje zmieniają całkowicie swój charakter i stwarzają dodatkowo miły nastój i oprawę wieczoru.

 

Cena 300 zł

Prezent “Pudło z balonami”

 

Oferowany przez nas duży prezent z balonami mieści w sobie 80 balonów w kształcie serc lub okrągłych. Przygotowujemy wszystko podczas trwania ślubu, młoda para wypuszcza balony po wyjściu z kościoła/urzędu lub przed wejściem na salę. Balony w kształcie serc są dostępne białe i czerwone, natomiast balony okrągłe we wszystkich kolorach. Pudło z balonami z helem jest białe i do tego do wyboru jest kolor kokardy.

 

Cena: 600 zł

Balony LED

 

Idealną alternatywą dla niebezpiecznej zabawy z ogniem są balony LED napełnione helem, które zawsze wzniosą się do nieba i w mroku są widoczne bardzo długo. Niezapomniany moment dla wszystkich gości! Zamówienie minimum 50 sztuk.

 

Cena: 8 zł/sztuka

Girlandy Świetlne

 

Odpowiednio dobrane światło na weselu gra zaraz po sukni Pani Młodej pierwsze skrzypce. Niektórzy stawiają na jaskrawe i dynamiczne światła inni na klimatyczne delikatnie jarzące się żarówki w starym stylu na sznurze. Takie są właśnie nasze girlandy, które nie tylko wypożyczymy, a również zainstalujemy je na sali lub przed na Państwa życzenie.

 

Cena 100m sznura – 800 zł wraz z instalacją

Wypożyczalnia sprzętu djeskiego

 

Na poltrabend, wieczór panieński, kawalerski lub każdą inną okazję gdzie potrzeba dobrego nagłośnienia i oświetlenia oferujemy Państwu nasze gotowe zestawy. Wystarczy jednym kablem podłączyć źródło dźwięku i można rozkręcić samemu wspaniałą imprezę.

 

Cena od 200 zł

Wypożyczalnia dekoracji

 

W naszej ofercie mamy również wypożyczalnię podtalerzy w kolorze złotym, srebrnym i przeźroczystym. Złote stojaki na kwiaty, heksagony i ścianki za parą młodą.

 

Cena: ustalana indywidualnie

Galeria usług

img

zapytaj o interesujący cię termin

Napisz do mnie i zaznacz interesującą Cię datę a odpiszę i ustalimy szczegóły